Wcieliła się w pierwszą ”Brzydulę”. Niesamowite, jak dziś wygląda, nie da się jej rozpoznać

Brzydula to serial, który ogromną popularność zdobył na całym świecie. Najbardziej rozpoznawalna wersja to ta amerykańska, jednak polska BrzydUla również odniosła u nas w kraju olbrzymi sukces, o czym świadczy fakt kontynuacji serialu po przeszło 10 latach od zakończenia emisji. Jednak pierwsza brzydula jest tylko jedna – i dziś ciężko ją rozpoznać!

Wcieliła się w pierwszą ”Brzydulę”. Niesamowite, jak dziś wygląda, nie da się jej rozpoznać

Niesamowite, jak zmieniła się główna aktorka światowego hitu. Oryginalna wersja Brzyduli została wyemitowana w Kolumbii, gdzie natychmiast pobiła rekordy oglądalności. Sukces serialu doprowadził do sprzedania licencji aż do 17 krajów! Główna bohaterka od tamtej pory zmieniła się nie do poznania – ciężko się domyślić, że zagrała oryginalną brzydulę. Wygląda zupełnie inaczej!

Pierwsza Brzydula

Kolumbijski serial Yo soy Betty, la fea (Jestem Betty, brzydula) przyniósł głównej aktorce olbrzymią popularność. Ana Maria Orozco po raz pierwszy pojawiła się na ekranach w roli brzydkiej Betty w 1999 roku i od razu wzbudziła wielkie zainteresowanie. Mało kto wiedział, jak wygląda pod całą charakteryzacją, jednak widzowie zakochali się w nieporadnej Betty. Okazuje się, że w rzeczywistości Orozco jest zjawiskową kobietą!

Piękna Kolumbijka, mimo sukcesu serialu nie zrobiła międzynarodowej kariery. Gdy produkcja serialu zakończyła się w 2001 roku, Ana Maria zniknęła z ekranów na dobrych parę lat. Pojawiła się ponownie dopiero w 2005 roku, gdy wystąpiła w kontynuacji serialu, jednak po zakończeniu zdjęć ponownie zniknęła. Co robi dziś?

Ana Maria Orozco dziś

Co dziś robi oryginalna Brzydula? Po przerwie od mediów Ana Maria Orozco regularnie grywa w serialach i nadal cieszy się dużą sympatią widzów. Dziś ma już 47 lat, jednak prezentuje się fenomenalnie. W niczym nie przypomina zahukanej brzyduli, która przyniosła jej sławę. 

Wychowuje dwie córki, a do tego spełnia się w zawodzie. Regularnie pozuje do zdjęć, a na Instagramie śledzi ją ponad 660 tysięcy osób. Spójrzcie tylko, jak wygląda naprawdę -zachwycająca, prawda?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 
brzydula
fot. CEN/EAST NEWS

Tak wyglądała Ana Maria Orozco jako brzydula.

brzydula
fot. kadr z serialu Yo soy Betty, la fea

Widzowie zakochali się w Betty.

brzydula
fot. instagram.com/anaorozcoof

Aktorka wcielająca się w brzydulę to prawdziwa piękność.

brzydula
fot. instagram.com/anaorozcoof

Kolumbijka regularnie pojawia się na szklanym ekranie.

źródło:lelum.pl