Test na spostrzegawczość. Wśród ubrań ukrył się kot, tylko 2% ludzi jest w stanie go wskazać

Test na spostrzegawczość jest jedną z ulubionych rozrywek wielu ludzi. Podczas ich rozwiązywania ćwiczy się nie tylko bystrość, ale także wyobraźnia i czujność. W niniejszym teście ukrywa się kotek i tylko nieliczni są w stanie go dostrzec.

Test na spostrzegawczość. Wśród ubrań ukrył się kot, tylko 2% ludzi jest w stanie go wskazać

Nasz test na spostrzegawczość to zdjęcie, na którym musimy odnaleźć kotka. Obserwator jest zmuszony, aby na kilka minut wytężyć swój umysł i porządnie się skupić. Na pozór wydaje się to bardzo proste, jednak kotek ukrył się sprytnie i ciężko go dostrzec.

Test na spostrzegawczość – jesteś w stanie dostrzec kota?

Autor zdjęcia uchwycił kotka w tajemniczym miejscu, dlatego postanowił przerobić zdjęcie na test spostrzegawczości. Pozornie wydaje się to bardzo proste, jednak liczna kolorystyka zdjęcia oraz ubarwienie sierści kotka dodatkowo komplikują sprawę.

Aby poprawnie podejść do testu, należy się przede wszystkim odpowiednio skupić i wytężyć umysł. Jednak najważniejsze w tym wszystkim są nasze oczy. Jeśli nie jesteśmy zmęczeni od wpatrywania się w ekran monitora bądź smartfona, powinniśmy bez problemu rozwiązać test.

Co widać na zdjęciu?

Na pierwszy rzut oka naszym oczom ukazuje nam się szafa przepełniona kolorowymi ręcznikami i ciuchami. Zadanie utrudnia fakt, że składa się ona z podstawy oraz dwóch półek. Do tego dochodzi rzucany na szafę cień.

Kotek ukrył się bardzo sprytnie i zauważyć go są w stanie tylko nieliczni. Taki test to fantastyczna forma rozrywki, szczególnie w okresie kwarantanny. Mając w rękach telefon czy laptopa można pozwolić sobie na coś nowego i podejść do próby rozwiązania testu.

Powodzenia!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

test
fot.playbuzz.com/

W szafie ukrył się kotek. Tylko nieliczni są w stanie go dostrzec.

test
fot. www.playbuzz.com/

Sprytny kotek schował się między ręcznikami u podstawy szafy. Trudne? 

źródło:lelum.pl