Pies kaskader z wizytą na trasie rajdu samochodowego

Rajdy samochodowe są niebezpieczne nie tylko dla samych uczestników, którzy pokonują niektóre odcinki z ogromnymi prędkościami. Umiejętności kierowcy i pilota muszą być bardzo duże, aby prowadzić auto w takim terenie i to z takimi prędkościami, które dla zwykłego kierowcy są wręcz nieosiągalne.

Patrząc na nagrania z kamer umieszczonych w pojazdach, kierowcy dosłownie miga przed oczami trasa i tylko dzięki pilotowi wie co go za chwilę czeka. Niebezpieczne są również dla fanów, którzy lubią oglądać takie zawody ponieważ zdarza się, że na niektórych odcinkach dochodzi do wypadków, a wtedy auto wypada z trasy i może wpaść na gapiów którzy są za blisko trasy. Niestety do takich wypadków już dochodziło.

Niebezpieczne są również dla zwierząt, które nie są świadome tego, że w pobliżu coś może je potrącić. Ciężko człowiekowi wejść na trasę i ryzykować własne zdrowie i życie. Okazuje się jednak, że niektóre zwierzęta mają bardzo dużo szczęścia jak pies z poniższego nagrania, który postanowił przechadzać się po trasie rajdu.

Nikt nie chciał ryzykować wejścia na trasę i może dobrze, że tego nie zrobił. Gdyby to zrobił mógłby nie przeżyć. Pies natomiast miał ogromne szczęście, gdyż znalazł się w takim miejscu w którym to udało mu się przeżyć. Był co prawda bardzo zaskoczony, jednak nic mu się nie stało. Poniżej możecie zobaczyć nagranie z tej nietypowej sytuacji.

Jako bonus wrzucamy kultowy już film z rajdu. Ostrzegamy przed wulgaryzmami.