Panna młoda przyłapała przyszłego męża w toalecie. Zobaczyła, jak matka karmiła go piersią

Georgie Mitchell zajmuje się organizacją ślubów. Postanowiła opowiedzieć światu nieszablonową sytuację, która miała miejsce przed uroczystością. Pan młody był karmiony piersią przez własną matkę.

Panna młoda przyłapała przyszłego męża w toalecie. Zobaczyła, jak matka karmiła go piersią

Georgie Mitchell tę historią wprawiła w osłupienie mnóstwo osób. Brytyjska wedding plannerka podzieliła się nią w swoim podcaście "The Unfiltered Bride", który prowadzi razem z Beth Smith. Sama nie była świadkiem tej nietypowej sytuacji. Przebiegiem zdarzenia podzieliła się z nią pewna makijażystka, która przygotowywała pannę młodą do ślubu.

Panna młoda nie wiedziała, za kogo wychodzi. Teściowa wkroczyła do akcji

Przyszła żona udała się przed najważniejszym dniem w jej życiu do makijażystki. Chciała w dniu ślubu wyglądać nieziemsko. W trakcie makijażu kobieta musiała skorzystać z toalety. Widok, jaki zastał ją przy wyjściu, dla niektórych może być nierealny. Kobieta zobaczyła, że jej narzeczony jest karmiony piersią przez jej przyszłą teściową. Beth Smith, czyli współprowadząca "The Unfiltered Bride", zapytała zdziwiona:

Co? Dlaczego miałaby wyjść za mężczyznę, który wciąż pije mleko z piersi?

Mitchell założyła, że panna młoda nie wiedziała o nawyku jej przyszłego męża.

Nie sądzę, żeby wcześniej o tym wiedziała.

Kobiety prowadzące podcast dziwiły się, jakim cudem matka mężczyzny może jeszcze produkować pokarm. Mitchell wywnioskowała, że prawdopodobnie kobieta karmi syna przez całe życie. Jak potoczyły się losy zakochanych? Panna młoda postanowiła przymknąć oko na ten fakt i wyszła za mąż za mężczyznę karmionego piersią. Wiele kobiet w takiej sytuacji uciekłoby sprzed ołtarza. Jak Wy byście postąpiły?

źródło:plotek.pl