Jak wyglądały nasze ulubione gwiazdy Hollywood, zanim stały się sławne

Nawet najbardziej pożądane i wysoko opłacane gwiazdy świata kina były kiedyś na etapie pierwszych nieśmiałych kroków na dużym ekranie. Niektórzy rozpoczęli karierę od występów w telenoweli, podczas gdy inni próbowali swoich sił w filmach dla dzieci - a niektórzy nawet parali się skeczami. Wierzcie lub nie, niektórzy znani aktorzy i najwięksi fani aktorek mogą nie wiedzieć, jak wyglądało ich życie, gdy dopiero zaczynali walkę o miejsce w jasnych światłach Hollywood.

Jak wyglądały nasze ulubione gwiazdy Hollywood, zanim stały się sławne

1. Margot Robbie

Kariera aktorska Robbie rozpoczęła się w 2007 roku w Australii, kiedy zagrała w filmach OIOM i Vigilante . To właśnie rola Donny Freedman w telenoweli Sąsiedzi przyniosła jej sławę w jej ojczyźnie.

2. Robert Downey Jr.

W 1985 roku 20-letni Robert Downey Jr. dołączył do obsady popularnego programu Saturday Night Live w NBC tylko na jeden sezon. Jednak po pracy w telewizji zdecydował się bardziej skręcić w stronę świata filmowego.

3. Hilary Swank

Przez aktorki debiutem w świecie filmowym była niewielka rola w filmie komediowym 1992, Buffy the Vampire Slayer, który zainspirował kultowego serialu telewizyjnego, który zagrała Kimberly Hannah.

4. Gabriel Macht

Przyszła gwiazda Suits po raz pierwszy pojawiła się na ekranie w odcinku  Beverly Hills 90210 . Jednak ta drugoplanowa rola nie przyniosła mu sławy.

5. Kirsten Dunst

Jednym z  pierwszych projektów Dunst , kiedy dopiero we wczesnym dzieciństwie zaczynała podbijać Hollywood, była rola córki Shermana McCoya w  The Bonfire of the Vanities (1990).

6. Tom Hanks

W 1980 roku Hanks zagrał w horrorze „ He Knows You're Alone” . Ale pierwszy rozpoznawalny występ aktora miał miejsce w serialu Bosom Buddies, w którym zagrał główną rolę Kip Wilson / Buffy.

7. Felicity Jones

Przez aktorki debiut na dużym ekranie odbyła się w 1996 roku w filmie The Treasure Seekers gdzie zagrała Alice, jeden z głównych bohaterów.

8. Daniel Radcliffe

Przed pojawieniem się w legendarnej serii o Harrym Potterze młody aktor miał jeszcze jedną zasługę aktorską: syn Pendela w  Krawcu z Panamy (2001).

9. Emma Stone

Kariera aktorska Stone rozpoczęła się od serii ról drugoplanowych w nastoletnich serialach telewizyjnych, w tym w Medium, w którym wystąpiła tylko w jednym z odcinków.

10. Dwayne Johnson

To show z lat 70. przyniosło popularność i sławę wielu aktorom, takim jak Ashton Kutcher, Mila Kunis, Laura Prepon i Dwayne Johnson, który grał w jednym odcinku własnego ojca, Rocky'ego Johnsona.

11. Elisabeth Moss

W 1999 roku przyszła gwiazda serii  The Handmaid's Tale pojawiła się w filmie Girl, Interrupted w roli Polly, dziewczyny oszpeconej oparzeniami.

12. Matt Damon

Damon zadebiutował na dużym ekranie w filmie Mystic Pizza , w którym zagrał postać o imieniu Steamer.

13. Scarlett Johansson

Jednym z pierwszych pamiętnych dzieł aktorki była rola Emily w filmie If Lucy Fell (1996).

14. Daniel Craig

Widzowie po raz pierwszy zobaczyli Craiga na dużym ekranie w filmie The Power of One, w którym zagrał Jaapie Botha.

15. Evan Rachel Wood

Podobnie jak Kirsten Dunst, przyszła gwiazda Westworld zaczęła podbijać Hollywood już w dzieciństwie. Jej pierwszą główną rolą była główna bohaterka filmu Digging to China .

16. Chris Pratt

Debiut Pratta na dużym ekranie miał miejsce w 2003 roku w filmie akcji The Extreme Team , w którym grał Keenana.

17. Drew Barrymore

Przełomem aktorskim dla Drew Barrymore była rola Gertie w ET the Extra-Terrestrial Stevena Spielberga (1982). W tym czasie miała zaledwie 7 lat.

18. Russell Crowe

Crowe dostał swoją pierwszą dużą rolę na dużym ekranie w filmie The Crossing (1990). Wcześniej aktora można było zobaczyć tylko w kilku serialach telewizyjnych.

19. Amy Adams

Debiutancki film Adamsa ukazał się w 1999 roku. Zagrała drugoplanową postać, Leslie Miller, w czarnej komedii Drop Dead Gorgeous .

20. Christian Bale

W 1987 roku 12-letni Christian Bale dostał rolę Jamiego „Jima” Grahama w Empire of the Sun Stevena Spielberga , wygrywając rolę wśród 4000 innych kandydatów.

21. Emilia Clarke

Przed działając w  Game of Thrones The aktorka pojawiła się na ekranie tylko kilka razy, włączając w niewielkiej roli w jednym z odcinków brytyjskiego serialu zwanych lekarze .

22. Jason Momoa

Nawet najbardziej zagorzali fani Momoa mogą nie wiedzieć, że debiut aktora miał miejsce w kultowym serialu Baywatch , gdzie można go zobaczyć w dziesiątym i jedenastym sezonie w roli Jasona Ioane.

23. Mila Kunis

To właśnie w filmie Piranha (1995) Kunis zagrała jedną ze swoich pierwszych ról - córkę miejscowego szeryfa.

24. Monica Bellucci

Kariera aktorska włoskiej divy rozpoczęła się w niskobudżetowym filmie The Raffle (1991), w którym zagrała główną rolę, owdowiałą burżuazyjną Francesca.

źródło:brightside.me