Duch chodził po mieszkaniu. Ukryta kamera wszystko nagrała, porażające nagranie

Duch uchwycony domową kamerą? Nagranie opublikowane przez jeden z kanałów w popularnym serwisie YouTube wzbudza wielkie zainteresowanie na świecie. Internauci dywagują, co widać na nagraniu. Większość z nich jest jednogłośna. Dzięki ukrytej kamerze udało się zarejestrować prawdziwe zjawisko paranormalne!

Duch chodził po mieszkaniu. Ukryta kamera wszystko nagrała, porażające nagranie

Duch uchwycony na kamerze. Nagranie z domowej rutyny pokazuje, jak kobieta przechodzi z pokoju do kuchni. Chwilę później widać przemieszczający się w przeciwnym kierunku cień. Trzeba przyznać, że nagranie budzi dreszczyk grozy!

zy to prawdziwy duch? Internauci nie mają wątpliwości

Ghost Finder to kanał w popularnym serwisie YouTube, który słynie z zamieszczania filmów, na których rzekomo pojawia się zjawisko paranormalne. Fani tego typu nagrań gromadzą się tłumnie przed ekranami i sprawdzają nagrania klatka po klatce – szukając dowodów na istnienie duchów.

Krótki film przedstawia postać kobiety, która we własnym domu przechodzi z pokoju do kuchni. Sekundy później na ekranie pojawia się tajemnicze zjawisko. Czy domowa kamera uchwyciła nadprzyrodzone zjawisko? A może to tylko złudzenie optyczne? Zobaczcie film i oceńcie sami.

Duch w domu – czy to możliwe?

Efekt, który widzimy na filmie, dzieli fanów tego typu nagrań na dwie strony. Jedna broni zdania, że to jawny dowód na istnienie duchów i to na pewno było zjawisko paranormalne. Druga strona twierdzi, że nie widzi w nagraniu żadnych nieprawidłowości i to, co widzimy, mogło być efektem smugi światła wpadającej do ciemnego pokoju.

Niedawno pisaliśmy o innym, możliwym dowodzie na istnienie zjawy. Jak wy oceniacie to nagranie? Uważacie, że duchy mogą przebywać na co dzień wśród nas?

ZOBACZ FILM:

Internauci twierdzą, że na nagraniu pojawia się duch. 

źródło:lelum.pl