16 Zdjęć „przed i po” pokazujące, jak szybko może się zmienić nasze życie

Postępu nie da się zatrzymać i widać go w każdej dziedzinie naszego życia. Naukowcy wymyślają nowe urządzenia, a osoby mające hobby doskonalą swoje umiejętności. Jest to bardzo przydatne dla ludzi, aby zobaczyć zmiany i różnice między obrazami „przed” i „po”. W rzeczywistości może być bardzo motywujące i inspirujące.

16 Zdjęć „przed i po” pokazujące, jak szybko może się zmienić nasze życie

1. 1-roczna różnica

2. Toy Story i Toy Story 4 w odstępie 24 lat

3. Zdjęcia wykonane dokładnie w odstępie 1 roku

„Zawsze uwielbiałem zdjęcia prac, które pokazywały postępy artysty. Ale nigdy o tym nie myślałem i wydawało się, że moje własne prace z czasem pozostały niezmienione. Cóż, myliłem się ”.

4. „Na powyższym zdjęciu próbowałem zrobić pierścień. Wierciłem, waliłem i byłem zły. Na dole są moje pierścionki z 2019 r. ”

„Wystarczy spojrzeć na szczegóły na pierścieniu po prawej!”

5. Aparaty telefoniczne 8 lat temu vs teraz

6. Postęp: 2018 i 2020

7. „Mam skłonność do nadmiernego krytycyzmu i widzę tylko błędy. Ponowne malowanie paznokci było jednym z najfajniejszych sposobów na zobaczenie moich postępów. Jestem bardzo dumny ze swojego rozwoju! ”

8. „7 dni później - Ta Riccia jest coraz lepsza”

9. Moje miasto przed i po

10. McDonald's z lat 90. i dziś

11. „Po lewej stronie jest ptak, którego zrobiłam dla męża w 2017 roku. I chciałam to zrobić jeszcze raz, więc po prawej widać nowego”.

12. „Lewa okładka to moje pierwsze doświadczenie ze skórą. Nie miałem wtedy żadnych narzędzi. Po prawej używam znacznie więcej techniki ”.

„Często słyszałem, że jeśli nie możesz zrobić ładnego zdjęcia, nie ma sensu realizować tego hobby. Moim zdaniem, jeśli podoba ci się ten proces, rób to dalej! W końcu, bez względu na wszystko, z czasem poczujesz się lepiej ”.

13. Przemiana kostiumów kąpielowych dla kobiet

14. Kalkulatory

15. Lokówki z lat czterdziestych i dziś

16. Prostownica do włosów: lata 60. i dziś

Czy masz zarówno stare, jak i współczesne zdjęcia, które wyraźnie przedstawiają postęp?

źródło:brightside.me