13 nietypowych operacji plastycznych, które stają się popularne

W dzisiejszych czasach korekta wyglądu stała się czymś zwyczajnym; w szczególności chirurgia plastyczna stała się bardzo popularna. Korekcja nosa (plastyka nosa), mammoplastyka (plastyka piersi) i liposukcja (usuwanie tłuszczu w określonym obszarze ciała) są na porządku dziennym. Ale chirurdzy plastyczni są zawsze gotowi zaoferować swoim klientom nowe sposoby zmiany wyglądu, zgodne z najnowszymi trendami mody.

13 nietypowych operacji plastycznych, które stają się popularne

13. Przeszczep włosów

Przeszczep włosów można wykonać nie tylko na twarzy, ale także na całym ciele. Na przykład możesz zwiększyć ilość włosów na klatce piersiowej lub na dole brzucha, aby wyglądać bardziej męsko. I oczywiście chirurdzy mogą pomóc tym mężczyznom, którzy nie mogą zapuścić modnej brody.

12. Wszczepianie mięśni

Jeśli nie chcesz tracić czasu na treningi na siłowni, ale chcesz wyglądać oszałamiająco, istnieje metoda chirurgiczna. Nie zwiększy to jednak twojej siły, ale gwarantuje wygląd „okładki magazynu”.

11. Przemieszczenie własnego tłuszczu

Chirurdzy nauczyli się przenosić tkankę tłuszczową w jego ciele i silikonowe implanty nie są już potrzebne. Procedura ta pozwala na przeniesienie tłoczonego tłuszczu z niepotrzebnych miejsc do niezbędnych. Tłuszcz ludzi szczupłych pobierany jest zza kolan, gdzie prawie każdy z nas ma tkankę tłuszczową.

10. Tworzenie wgłębień na policzkach

Teraz marzenie o tych uroczych dołeczkach w policzkach może się spełnić! Należy jednak zdawać sobie sprawę, że proces ten jest nieodwracalny - nie da się ich usunąć po zabiegu. Dlatego ważne jest, aby dokładnie się nad tym zastanowić przed podjęciem decyzji.

9. Zmiana linii losu

Dla tych, którzy żyją zgodnie z prawami feng shui i dokładnie badają linie na dłoniach, aby zobaczyć oznaki życia, chirurdzy proponują zakończenie poszukiwań wielkiego przeznaczenia, rysując, co chcą pacjenci. Za pomocą operacji możesz narysować nową linię życia, a także wszelkie inne linie.

8. Powiększanie łydek

Trend dopasowywania łydek stworzył nowy rodzaj operacji w klinikach. Silikonowe wstawki sprawią, że Twoje nogi będą wyglądać bardziej równomiernie i sprawią wrażenie, że nigdy nie rzuciłeś uprawiania sportu.

7. Pępek

Jeśli kobieta przestałaby dostrzegać widoczne wady (według jej opinii) w swoim wyglądzie, to i tak nie powstrzymywałoby jej to od noża chirurga. Chirurdzy z przyjemnością proponują taki zabieg, jak zmiana kształtu pępka, aby był doskonały w każdym najmniejszym szczególe.

6. Jednodniowe piersi

To najbardziej podstępna interwencja chirurgów, jaką kiedykolwiek sobie wyobrażano: fizjologiczny roztwór soli jest wstrzykiwany do piersi i powiększa je o 2 rozmiary! Dwa dni później wszystko wraca do swojej naturalnej pozycji.

5. Skracanie palców

Kobiety są w stanie poświęcić wszystko dla piękna, dlatego nie chcą myśleć o wystających kościach, żylakach i innych strasznych konsekwencjach, które mogą pojawić się po założeniu szpilek. Chirurdzy postanowili złagodzić ich cierpienie i zaproponowali stworzenie wygodnych wkładek, które zawsze będą z Tobą. W tej procedurze tłuszcz zostaje wstrzyknięty w podeszwy, aby zmniejszyć wrażliwość. Możliwe jest również wstrzyknięcie botoksu w pięty, aby móc godzinami chodzić na wysokich obcasach bez zmęczenia. Dodatkowo, aby buty z odkrytymi palcami wyglądały idealnie, można skrócić palce.

4. Zmiana koloru oczu

Soczewki to nie jedyny sposób na zmianę koloru oczu. Chirurg może wszczepić silikonową protezę w tęczówkę oka, wykonując niewielkie nacięcie na rogówce. Proteza może być w dowolnym kolorze, zabieg można powtórzyć, wymieniając stary implant na nowy w innym kolorze.

3. Lifting górnej wargi

Usta Iriny Shayk i Rosie Alice Huntington-Whiteley są uważane za idealne przez wiele dziewcząt. Aby uzyskać podobny wygląd, można wykonać operację skracania odległości między górną wargą a nosem.

2. Implantacja włosów na rzęsy i brwi

Przedłużanie rzęs i codzienne rysowanie brwi rano są męczące, ale jest na to inny bolesny sposób. Możesz wszczepić włosy od dolnej tylnej części głowy do rzęs i brwi.

1. Plastyka głosu

Aby obniżyć ton głosu, chirurdzy wycinają część chrząstki krtani lub wstrzykują botoks do strun głosowych.

Aby podnieść ton głosu, między mięśnie krtani umieszcza się implant lub skraca fałdy głosowe za pomocą lasera.

źródło:brightside.me