13 gwiazd, które z brzydkich kaczątek zmieniły się w symbole seksu

Wielu z nas podziwia ludzi na błyszczących okładkach magazynów. Dla jednych są wzorem piękna, dla innych wzorem do naśladowania. Jednak niewielu z nas zdaje sobie sprawę, że niektórzy z nich przeszli długą i ciernistą ścieżkę samodoskonalenia.

13 gwiazd, które z brzydkich kaczątek zmieniły się w symbole seksu

Chris Pratt

2003, 2017

W młodości aktor wierzył, że talent wystarczy, aby odnieść sukces. Jednak później zdał sobie sprawę, że wygląda niewłaściwie, więc wykonał dużo pracy nad sobą. Patrząc teraz na Pratta, nie można powiedzieć, że ma problemy z pewnością siebie.

Katy Perry

1999, 2012

Katy nie zawsze była zadowolona ze swojego kobiecego ciała. Jako nastolatka marzyła o ciele modelki, a nawet nosiła bieliznę Spanx. Jednak z czasem nauczyła się kochać siebie iz dumą oświadczyła:

„Nie mam ciała Kate Moss, ale jestem bardzo dumny i zadowolony ze swojego”.

David Beckham

1995, 2013

W młodości David nie dbał zbytnio o swój wygląd. Był pochłonięty piłką nożną i poświęcał jej cały swój czas i uwagę. Dopiero gdy jego imię stało się znane na całym świecie, Beckham zaczął pracować nad swoim wizerunkiem, robiąc to wyłącznie ze względu na serial.

„W piłce nożnej ważne jest, aby mieć dobrą fryzurę, ponieważ mnóstwo ludzi, wiele dziewczyn z aparatami przychodzi na Ciebie, aby Ci się przyjrzeć. Sukces gry zależy od Twojego wyglądu”.

Shakira

1990, 2012

Patrząc na odkrywcze stroje w jej klipach i na dzisiejszych koncertach, nie można powiedzieć, że piosenkarka wstydziła się swojego ciała.

Justin Timberlake

1996, 2016

„Wszystko, z czego jesteś wyśmiewany, wszystko, co czyni Cię dziwnym w oczach innych jako dziecko, doprowadzi Cię do sukcesu w wieku dorosłym” - zapewnia Justin.

Rihanna

1998, 2008

„Zawsze znajdujemy w sobie wady” - mówi Rihanna. Wyznaje, że uwierzyła w siebie tylko dzięki sukcesowi. „Wcześniej garbiłem się, kładłem ręce na kolanach i siedziałem cicho, zawstydzony przez wszystkich”.

Dwayne Johnson

1990, 2016

Dwayne Johnson rozpoczął swoją podróż do samodoskonalenia od dzieciństwa. Wierzy, że ciężka praca nad sobą to właściwa droga do spełnienia marzeń.

„Ideał nie istnieje, ale powinieneś skopać tyłek, żeby do niego dotrzeć… To prowadzi do sukcesu.”

Nicki Minaj

2002, 2016

W dzieciństwie Nicki miała pewne kompleksy związane z jej wyglądem. Ale kiedy weszła do show-biznesu, dużo pracowała nad sobą. Teraz piosenkarka nie ma problemów z miłością własną.

Adam Levine

1996, 2016

Mimo nieudanych eksperymentów z jego wizerunkiem w młodości, Adamowi nie brakowało uwagi. Piosenkarz nieustannie pracuje nad sobą, aby być lepszym, ponieważ żeńska połowa jego publiczności nigdy nie odrywa od niego wzroku.

Demi Moore

1970, 2010

Trudno uwierzyć, że jako dziecko Demi cierpiała na zez. Na początku swojej kariery musiała nawet przejść 2 operacje, aby rozwiązać ten problem.

Kate Hudson

1993, 2016

Rodzice Kate chcieli, aby ich córka wybrała bardziej „przyziemny” zawód, być może ze względu na jej przeciętny wygląd. Ale to nigdy nie powstrzymało jej przed spełnieniem marzenia o zostaniu aktorką.

„Czuję się całkiem dobrze ze swoim ciałem. Jestem niedoskonały. Niedoskonałości są. Ludzie będą je widzieć, ale my żyjemy tylko raz!”

Kate Winslet

1985, 2016

W szkole Kate była uważana za grubaskę i była z tego powodu wyśmiewana. Jednak po latach nauczyła się akceptować siebie taką, jaka jest i we wszystkim znajduje korzyści.

„Jestem normalną kobietą o normalnej figurze. Nie stracę wagi - mam ważniejsze rzeczy do zrobienia”.

January Jones

1989, 2014

Aktorka i modelka nigdy nie cierpiała na brak uwagi. Wręcz przeciwnie, mimo swojego wizerunku jako dziecka, zawsze była pewna siebie. Styczeń boi się chirurgii plastycznej i wierzy, że młodość twarzy można zachować za pomocą różnych sztuczek.

źródło:brightside.me