10 par celebrytów, których związki łamią stereotypy i pokazują moc prawdziwej miłości

Miłość nie może być wytłuczona logicznie. To uczucie, które nie zna granic czy stereotypów. Wiek, status społeczny, różne kultury – żadna z tych rzeczy nie powstrzyma pary, która naprawdę chce ze sobą być. Te gwiazdy nie dbają o stereotypy, ani opinię publiczną.

10 par celebrytów, których związki łamią stereotypy i pokazują moc prawdziwej miłości

1. Vincent Cassel i Tina Kunakey

Niewiele osób wierzy w szczerość tego związku, ale para, którą dzieli 31 lat, nic sobie z tego nie robi. Planują nawet dziecko.

2. Hafþór Björnsson i Kelsey Henson

Islandzki gigant odgrywający rolę Gregora Clegane'a w Grze o Tron ogłosił niedawno, że Kelsey została jego żoną. Para poznała się w barze, gdzie Kelsey pracowała jako kelnerka.

3. Mark Zuckerberg i Priscilla Chan

Dowód na to, że potężni mężczyźni nie zawsze wybierają na żony modelki. Zuckerberg poślubił swoją najlepszą przyjaciółkę, i razem pokonali wiele przeszkód.

4. Hugh Jackman i Deborra-lee Furness

Aktor, do którego wzdychają miliony kobiet, wybrał sobie tą jedyną już 22 lata temu. Dzieli ich 13 lat, a media co chwila wieszczą rozwód pary, która nic sobie nie robi z plotek, i wiedzie szczęśliwe życie.

5. Aaron Taylor-Johnson i Sam Taylor Johnson

5. Aaron Taylor-Johnson i Sam Taylor Johnson

Sam ma 50 lat, Aaron 27. Są ze sobą od 6 lat i wychowują 2 córki. Młode fanki zauroczone aktorem nie potrafią zrozumieć dlaczego ten wybrał sobie kobietę niemal dwukrotnie starszą od niego.

6. Peter Dinklage i Erica Schmidt

6. Peter Dinklage i Erica Schmidt

Gwiazda Gry o Tron wiedzie udane życie przy boku partnerki już od 12 lat. Mają dwójkę dzieci.

7. Liv Tyler i Dave Gardner

Liv jest wyższa od swojego męża, ale żadne z nich nie ma z tym problemu. Aktorka swobodnie pokazuje się u jego boku nosząc szpilki.

8. Sacha Baron Cohen i Isla Fisher

On jest ekscentrycznym showmanem, ona skromną, filigranową aktorką i pisarką. Jak widać, przeciwieństwa się przyciągają, choć warto dodać, że Cohen jest prywatnie zupełnie inną osobą niż sugerowałby to jego wizerunek publiczny. Para wychowuje trójkę dzieci.

9. Jessica Alba i Cash Warren

To historia rodem z filmu: zwyczajny facet pracujący jako asystent reżysera, zajmujący się takimi błahostkami jak zamawianie pizzy czy kupowanie kawy, poznaje piękną hollywoodzką aktorkę, i rodzi się między nimi uczucie. Para jest ze sobą od ponad 10 lat i doczekała się trójki dzieci.

10. Książe Harry i Meghan Markle

To chyba najmniej prawdopodobna para – rozwiedziona 37-letnia amerykańska aktorka z afgańskimi korzeniami staje się częścią brytyjskiej rodziny królewskiej. Zdawałoby się, że tego typu rzeczy możliwe są tylko w bajkach.

Źródło: instagram.com